Skip to main content

Tsjechië vakantie

vakantie in de bergen van Tsjechië

Startpagina  Nederlands  Deutsch  Český  English   
Ubytování
Links
Ubytovani
Penzion Valentino

Penzion Valentino se nachází v Bedřichove, 10 km východnĕ od Liberce a 30 km jižnĕ od nĕmecko-polsko-českého hraničního přechodu, v Jizerských horách.
Penzion je otevřen celoročnĕ, vhodný zejména pro rodinnou dovolenou a malé skupiny. Dvou až pĕti lůžkové pokoje mají samostatnou koupelnu s toaletou.

V penzionu je podávána snídanĕ a večeře v restauraci s barem, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům. Valentino ma uzavřené zastřešené parkovištĕ a sauna.
Ideální podmíky pro pĕší turistiku, jízdu na horských kolech (možnost zapůjčení), terén vhodný pro sjezdové lyžování i na bĕžky.
V okolí se nachází 7 lyžařských vleků a bĕžecké tratĕ. Poloha je ideální pro výlety po Jizerských horách, do Českého ráje, do Krkonoš i na různė hrady a zámky. V letním období je možnost koupání přímo v bedřichovském koupališti, v jablonecké přehradĕ nebo celoročnĕ v krytém bazénu s tobogánem v Liberci.

Chata v zahrada

Chata se nachází v zahrada Penzion Valentino. Chata je otevřen celoročnĕ, vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Je 1 4-lůžkové pokoje, 1 ubytovani pokoj, koupelnu a toaletou. Snídanĕ a večeře je podávána v penzionu v restauraci s barem.

Janov nad Nisou

Dům se nachází v Janove nad Nisou. Dům je otevřen celoročnĕ, vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Jsou 4 dvou lůžkové pokoje, ubytovani pokoj s TV, kuchine, koupelnu a toaletou.

Penzion Uko

Penzion Uko se nachází take v Bedřichove. Penzion je otevřen celoročnĕ, vhodný zejména pro rodinnou dovolenou a malé skupiny. Dvou až pĕti lůžkové pokoje mají samostatnou koupelnu s toaletou.